Duże emocje i zwycięstwo młodzików, Zwycięstwo i dwie porażki orlików, falstart żaków

Pełen emocji niedzielny mecz pomiędzy Naszym zespołem, a Stalą z Grudziądza zakończył się zwycięstwem 4-3. Do przerwy dużą przewagę grudziądzanie udokumentowali zdobyciem bramki. Krótko po przerwie poprawili wynik na 0-2. Ale Nasi zawodnicy stwarzali kolejne dobre sytuacje i wreszcie nastąpiło pięć minut, w których zdobywamy trzy bramki. Goście doprowadzają do remisu, a my strzelamy na 4-3 i wygrywamy mecz. Brawa dla wszystkich za walkę do ostatniego gwizdka.

Orlicy rozpoczęli turniej od zwycięstwa nad Włókniarzem 3-2. Za chwilę przegrywamy dobry mecz z Pomorzaninem 1-2. I chyba przestraszeni przegrywamy z Elaną 0-5. Szkoda, że orlicy nie oglądali meczu swoich starszych kolegów. Ale myślę, że następny turniej będzie lepszy.

Niestety, żacy nie wystartowali z bloków startowych. Przeprosić wypada tych, którzy byli gotowi do gry i nie zagrali. I pamiętać należy, że gra cały zespół, a nie pojedynczy gracze. Za tydzień druga szansa